PIKNIK RODZINNY W BYSTREJ 2023!

Utworzono dnia 26.06.2023

W piątek 16 czerwca 2023r. po trzyletniej przerwie został zorganizowany wraz z rodzicami Piknik Rodzinny.

Wśród wielu atrakcji dla dzieci znalazły się darmowe dla dzieci dmuchańce - ufundowane przez Radę Rodziców, zabezpieczona „strzelnica” na której rodzice i starsi uczniowie mogli sprawdzić swoją celność strzałów, zapoznać się z ekwipunkiem wojskowych. Straż OSP w Bystrej zaprezentowała pokaz, jak postępować w razie zapalenia się „oleju”, ponadto można było spróbować swoich sił w grze sprawnościowej – celowanie strumieniem wody do celu.

Na piknik rodzice z każdej klasy przygotowali wspaniałe smakołyki, przekąski: galaretki, mini burgery, watę cukrową, popcorn, pizzę, kiełbaski i serek z grilla, grochówkę, ciasta, kawę, herbatę, spiralki ziemniaczane, nachosy, sałatki owocowe, granitę i wiele innych.

To wszystko było wspaniałe.

Rodzice i dzieci mogli spróbować swoich sił w różnych sprawnościowych konkurencjach:

1. Quiz rodzinny
  2. Jak dobrze się znamy? – konkurencja dla małżeństw.
  3. Przeciąganie liny mężczyzn.
  4. Konkurs tańca dla par.
  5. Skakanie w workach dla dzieci.
  6. Kręcenie HULA – HOOP.
  7. Rzut do celu.

Piknik uświetnił także występ przedszkolaków oraz dzieci z klasy II, które zagrały na ukulele z okazji Dnia Mamy i Taty, a także wspólna zabawa. Podczas pikniku chętne dzieci miały możliwość skorzystania z zaplatania kolorowych warkoczyków, malowania twarzy, czy wykonania brokatowego tatuażu.

Przez cały czas trwania pikniku można było wziąć udział w loterii fantowej dla dzieci i dorosłych i żaden los nie był pusty!

Dzięki naszym darczyńcom i sponsorom mogliśmy rozdać piękne nagrody:

1. Zaproszenie na obiad/kolację do Karczmy Pod Niedźwiedziem w Węgierskiej Górce
  2. Zaproszenia do zakładu fryzjerskiego KIRA Barbary Rutkowskiej w Żywcu na ul. Sienkiewicza
  3. Zaproszenie na Rodzinną sesję 10 zdjęć w Plenerze od Pana Pawła Kupczaka
  4. Vouchery na godzinną zabawę dla dzieci do Świata Malca w Centrum Handlowym Nowa Huta w Węgierskiej Górce.
  5. Pracownia makijażu i stylizajcji Pani Eweliny Worek – RELAX ROOM
  6. Sklep – Folk – Style w Cięcinie – gadżety do loterii fantowej.
  7. Drukarnia Wig w Żywcu – gadżety do loterii fantowej.
  8. Bon upominkowy do drogerii HEBE.
  9. Zaproszenia do Centrum Kosmetyki i Pielęgnacji Ciała w  Żywcu na ul. LEGIONÓW
  10. Zaproszenia do salonu fryzjerskiego „Stylowe włosy” Pani Moniki Marian w Juszczynie.
  11. Zaproszenia do Restauracji MC Donalds w Żywcu
  12. Zaproszenia do salonu fryzjerskiego Pani Magdaleny  Gruszki  „Magda” w Bystrej.
  13. Hurtownia warzyw i Owoców Czech i Czech
  14. Piekarnia „U Antka” w Bystrej.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie wszystkim darczyńcom. Zapraszamy do zrealizowania nagród i korzystania z usług.

Dziękujemy również Pani Zuzannie Posłuszny za nagrody – zaproszenia do Biura Oriflame na konsultacje i ufundowanie nagród.

Podziękowania również dla Pani Anny Ryżki za przekazanie na licytację pięknych ozdób  z Kuźni w Bystrej.

Szczególne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy przygotowywali te pyszności oraz przez cały piknik zajmowali się stanowiskami swoich klas. Dziękujemy Panu Kani S. za wykonanie prac elektrycznych, bez których nie byłoby możliwe podłączenie takiej ilości sprzętu.  Bez Waszej pomocy i wsparcia nie udałoby się to wszystko!!!!

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY ZA ROK!

PIKNIK RODZINNY 2023.

Utworzono dnia 26.06.2023, 18:27