Aukcja wielkanocna!

Utworzono dnia 27.03.2023

W dniu 30 marca 2023r. po raz kolejny odbył się kiermasz ozdób świątecznych. Jak zwykle zaoferowaliśmy piękne palmy wielkanocne wykonane przez naszych rodziców, baranki wielkanocne i różne ozdoby przygotowane przez nauczycieli i uczniów.

Takie wydarzenie jest okazją, aby przypomnieć tradycje świąt Wielkiej Nocy, te które są żywe do dziś i te, które już zostały zapomniane. A te zwyczaje zaprezentowali nam uczniowie klasy 6 i 7 pod kierunkiem Pani Marii Biegun - Lizak. Organizacja kiermaszu w tym roku zbiegła się z 18 rocznicą śmierci naszego Patrona - św. Jana Pawła II. Uczciliśmy Jego pamięć, wspomnieliśmy Jego nauki, przypomnieliśmy o Jego wartościach: miłości do bliźniego, przebaczeniu, skromności i wielkim sercu. Bo w młodzieży i dzieciach pokładał nadzieję.

PAMIĘĆ O NASZYM  PATRONIE JEST I BĘDZIE WCIĄŻ ŻYWA. JANIE PAWLE II - KOCHAMY CIĘ I PAMIĘTAMY!

Po części artystycznej zaprezentowanej przez uczniów szkolnych, zmianie dekoracji  w wiosenny nastrój  wprowadziły nas przedszkolaczki, które pod bacznym okiem Pani Ewelinki, Aliny, Anny i Aleksandry ćwiczyły taniec, dopracowywały choreografię:). Wspaniałe, kolorowe stroje, wykonany układ zachwycił wszystkich przybyłych serdecznych Gości. Wszystkim występującym gratulujemy!

OGROMNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZECHCIELI NAM POMÓC W ORGANIZACJI, OCZYWIŚCIE TYM WSZYSTKIM KTÓRZY PRZYSZLI, BY NAS WESPRZEĆ, OBEJRZEĆ SWOJE POCIECHY.  DZIĘKUJĘ ZA ZAANGAŻOWANIE NAUCZYCIELOM I UCZNIOM.

DZIAŁAJĄCE STOWARZYSZENIE "BYSTRZAKI" WYKONAŁO PIĘKNE ŚWIECE ZAPACHOWE, KTÓRE WCIĄŻ MOŻNA NABYĆ. ZAPRASZAMY.

DZIĘKUJĘ PRZEWODNICZĄCEJ RADY RODZICÓW - PANI IZABELI CHOWANIEC, PANU DANIELOWI KAMIŃSKIEMU ORAZ PANI NATALII PIĘTCE - ZASTĘPCOM.

BEZ WAS WSZYSTKICH TO BY SIĘ NIE UDAŁO!

Występ grupy starszaków można obejrzeć TUTAJ. , grupy średniaków TUTAJ!  oraz maluszków TUTAJ!

Kiermasz Wielkanocny!

Utworzono dnia 04.04.2023, 15:50